A tým v dalším přípravném utkání rezmizoval s juniory Slavie Praha

29.01.2018 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - SK Slavia Praha U21 3:3 (3:2)

Á mužstvo odehrálo v pořádí již čtvrté přípravné utkání, když se ve velmi kvalitním zápase střetlo s juniorkou SK Slavia Praha.

Dobrovice šla brzy do dvougólového vedení, když se  už ve 3. minutě trefil Volf a podruhé o čtyři minuty později Krystan. Sešívaným se podařilo ale brzy zareagovat, kontaktní branku vstřelil už v 10. minutě Imad Rondić. Ve 28. minutě už bylo srovnáno, na 2:2 se trefil Alejandro Mitrano. Domácí celek stačil ale ještě do poločasu přidat třetí zásah, do vedení 3:2 šel v 32. minutě zásluhou Adama Fotra. Poslední gól utkání padl v 69. minutě, zasloužil se o to Andrei Sintean.

Branky: 3. Volf, 7. Krystan, 32. Fotr - 10. Rondić, 28. Mitrano, 69. Sintean

FK Dobrovice: Bartoš (46. Dědek) – Pelyak, Soběslav (46. Tuma) Routek, Tvaroha - Fotr, Žaloudek (46. Kostka) Krystan (46. Sedláček Michal) Volf (46. Tomašov) - Osvald - Miškovský (46. Schubert).

Další přípravné utkání sehraje Á tým ve středu 31. ledna 2018 od 18 hodin v rámci zimního soustředění s účastníkem Divize B Nový Bor na umělé trávě v Heřmanicích.