Další přípravné utkání přineslo remízu s divizní Ostrou

20.02.2018 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - Sportovní sdružení Ostrá 2:2 (1:1)

Stejně jako v posledních dvou přípravných utkáních se dobrovičtí opět postavili proti diviznímu soupeři, tentokrát z Ostré hrající divizi B. Utkání nakonec skončilo remízou, kdy hosté vytěžili z minima maximum. Dobrovice po většinu utkání  měla míč na svých kopačkách, ale několik chybiček umožnilo hostům skórovat, ve druhém poločase dokonce Vajgl zahodil pokutový kop. Solidně hrající Ostrá zejména v prvním poločase dokázala svého soupeře potrápit několika brejky, i když Dobrovice si své šance také vytvořila. Ve druhém poločase sice došlo k navýšení vedení, ale územní převahu včetně několika šancí mělo dobrovické mužstvo, které mohlo konečné skóre navýšit, ale nedokázalo využít více svých příležitostí.

Branky: 37. a 64. Routek

FK Dobrovice: Bartoš - Novák, Soběslav, Routek, Tvaroha (46. Vajgl) - Fotr (46. Pelyak), Stevanovič, Sedláček Marek (46. Žaloudek), Kostka (46. Bernát) - Volf (46. Osvald) - Miškovský (46. Schubert).

Další přípravné utkání čeká Á mužstvo v sobotu  24. února od 10:30  s FK Pardubice v Pardubicích na přírodní trávě.