Další výhra v přípravě přišla na soutředění v Heřmanicích

01.02.2018 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - Nový Bor 2:1 (1:0)

Á tým sehrál v rámci zimního soutředění v Heřmanicích další přípravné utkání, ve kterém se střetl s účastníkem divizní skupiny B Novým Borem. Hosté se představili ve velice dobrém světle a zanechali na hřišti velmi dobrý dojem. Ačkoliv tedy šlo o soupeře z nižší soutěže, zápas byl pro dobrovické dobrou prověrkou.
Branky: 35. Miškovský, 65. Volf
FK Dobrovice 1. poločas: Dědek - Pelyak, Routek, Sedláček Marek, Tvaroha - Jakubec, Krystan, Tuma, Nedorost - Osvald - Miškovský.
FK Dobrovice 2. poločas: Bartoš - Novák, Soběslav, Kovach, Tomašov - Fotr, Žaloudek, Sedláček Michal, Kostka - Schubert - Volf.
Další přípravné utkání sehrají dobrovičtí v sobotu 3. února od 10:30 opět v Heřmanicích na umělé trávě s dalším účastníkem Divize B Arsenalem Česká Lípa.