Dobrovičtí prohráli nejtěsnějším rozdílem v Hvozdnici

26.05.2022 Kategorie: Tým A

Povltavská FA B - FK Dobrovice 1:0 (0:0)

Anglický týden završili dobrovičtí zápasem 26. kola ve Hvozdnici. Místní B - tým doplnili 2 hráči A - týmu, kteří měli druhý den utkání. Začátek utkání byl opatrný z obou stran a první vážnější akce přišla až v 18. minutě, kdy po rohovém kopu se ocitl Tlustý v šanci a odražený se ještě dostal k Těžkému, který těsně přestřelil. O minutu později zkusil na druhé straně štěstí Tomíček po Kořínkově pasu, ale jeho střela mířila nad. Po dalším rohovém kopu domácích vznikla trma vrma v malém vápně a Bartoš se štěstím udržel míč v náručí. Ve 26. minutě zahrávali hosté standardní situaci, kterou zakončil Vrána vedle a Vašák okamžitě rozehrál od branky dlouhým výkopem a Kubr pelášil sám na Bartoše, ten jeho nájezd vychytal. Ve 35. minutě zkoušel obstřelit Machů Vašáka, ale konečky prstů jeho pokus vytěsnil na roh. Za málo okamžiků opět Machů zkoušel střelu zakroutit k tyči, ale střela jeho střela šla vedle. První poločas tak skončil bezbrankovým stavem. Do druhého dějství vstoupili aktivněji dobrovičtí. V 54. minutě po kombinaci Klaina s Machů na levé straně se dostal Klain ke střele, ale jeho střelu zblokovali obránci na roh. V 59. minutě přišla chvíle, kdy po pravé straně prošel Nerad, který předložil Hančovi po zemi přes celé málé vápno míč před prázdnou branku. O minutu mohlo být ještě hůře, kdy Klainovu špatnou rozehrávku domácí vystihli a předložili Třešňakovi, který z velkého vápna minul. V 73. minutě poslal míč do vápna Klain na který Volf těsně nedosáhl. Závěrečný tlak hostů přinesl několik brejkových situací domácích, kdy nevyužili ani jednu z možností a dobrovickým se nepodařilo žádnou situaci dotáhnout dokonce. Zápas skončil nejtěsnějším gólovým rozdílem a dobrovičtí završili týden třetí prohrou o gól.

Příští týden v neděli 29.5. zajíždíme na půdu Českého Brodu B, kde utkání začíná od 17:00.

Povltavská FA "B" - FK Dobrovice 1:0 (0:0)

Branky: 59. Hanč

FK Dobrovice: Bartoš(C) - Prskavec (46. Klain), Marek Sedláček, Vrána, Pečínka - Volf, Kučera, Kořínek (70. Sedláček Michal), Machů, Korec (63. Miškovský) - Tomíček (85. Novotný)

Povltavská: Vašák - Kubr (46. Nerad), Tlustý, Marachuk, Těžký - Hanč (80. Obermajer), Hromádko (85. Zrůst), Matoušek, Nazarenko - Tomanec (70. Dvořák), Třešňák (C)