Dobrovičtí v přípravě rozstříleli mladoboleslavské juniory

25.01.2018 Kategorie: Tým A

FK Mladá Boleslav U21 - FK Dobrovice 1:8 (1:3)

Po dvou prohrách se soupeři z druhé ligy si dobrovičtí fotbalisté připsali v přípravě první výhru, když si s chutí zastříleli proti mladboleslavským juniorům. Začátek utkání se přitom pro dobrovické fotbalisty nevyvíjel příznivě, když Dědek již v 11. minutě inkasoval po samostatném nájezdu Koška. Utkání následně bylo až do 37. minuty vyrovnané,  pak ale dobrovičtí zvýšili úsilí i důraz v osobních soubojích a ještě do konce první půle utkání rychlými góly otočili.

Do druhého poločasu nasadili Dobrovičtí šest čerstvých hráčů a utkání vyznělo jasně v jejich prospěch. V závěrečné půlhodince se projevila zkušenost a střelecká pohotovost dobrovických fotbalistů, kteří zdecimovaným boleslavským juniorům nastříleli pět gólů.

FK Mladá Boleslav U21 - FK Dobrovice 1:8 (1:3)

Branky: Košek - Schubert 2x, Volf 2x, Žaloudek, Kostka, Soběslav, Sedláček Michal,

FK Dobrovice 1. poločas: Dědek – Novák, Soběslav, Sedláček Marek, Tvaroha -   Fotr, Krystan, Žaloudek, Tomašov - Schubert - Miškovský.

FK Dobrovice 2. poločas: BartošTuma, Soběslav, Routek, Pelyak - Jakubec, Osvald, Sedláček Michal, Tomašov, (70. Fotr) - Kostka - Volf.

 

POZOR! Změna výkopu dalšího přípravného utkání. A tým nastoupí v sobotu 27. ledna 2018 proti juniorům Slavie Praha na umělé trávě měststkého stadionu v Mladé Boleslavi již od 13hodin. 

 

Příští utkání

FK Dobrovice 24.08.
vs. So
SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 17:00

Předchozí utkání

TJ Sokol Nové Strašecí 0
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 3
vs.
TK Slovan Lysá nad Labem 0
TJ Slovan Velvary 1
vs.
FK Dobrovice 3

Naši partneři: