Dobrovičtí v prvním přípravném utkání porazili Úvaly

20.01.2020 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - SK Úvaly 5:1 (1:0)

V prvním přípravném utkání v zimní přípravě se utkali dobrovičtí s s účastníkem 1.B. třídy skupiny B SK Úvaly. Mužstvo, které před nedávnem hrálo ještě divizi, působilo v utkání velmi sympatickým dojmem a zejména v prvním poločase bylo více než vyrovnaným soupeřem. Hosté, v prvním poločase dirigovaní exligistou Filipem Hološkem a ve druhém poločase dalším exligistou, který prošel i akademií Bayernu Mnichov, Davidem Göghem, měli několik příležitostí, které zneškodnil brankář domácích Bartoš. Nakonec ale přeci jen prokázali svou kvalitu domácí, když čtyřmi brankami ve druhém poločase rozhodli o svém vítězství. A to ještě v celé řadě šancí měli domácí střelci vychýlenou mušku. Další přípravné utkání sehraje FK Dobrovice v neděli 26. ledna od 14:30 hod. na umělé trávě v Benátkách n. Jizerou s účastníkem 1.A. třídy Sokolem Záryby.

Branky: Miškovský Radek, Kopecký, Korec Martin, Kořínek, Vejvoda.

FK Dobrovice 1. poločas: Bartoš - Macko, Hůlka, Murárik, Klain - Havlát, Zelinka, Miškovský Radek, Kořínek - Tomíček, Korec Martin.
FK Dobrovice 2. poločas: Bartoš - Zelinka, Hůlka, Macko, Bartoň - Kopecký, Vejvoda, Cigánek, Vajgl - Tomíček (70. Klain) Korec (70. Kořínek).