Dobrovice se zúčastní zimního Vyšehrad Cupu

27.12.2012 Kategorie: Tým A

V rámci zimní přípravy se FK Dobrovice zúčastní turnaje na pražském Vyšehradě. Tradiční fotbalová událost je letos velice kvalitně obsazená. Šestnáctičlenné pole, rozdělené do dvou skupin, tvoří týmy od divizí přes ČFL po II. ligu a dvě juniorky prvoligových klubů.

Pro Dobrovici, zařazenou do skupiny B, bude nejatraktivnějším zápasem „derby“ s Mladou Boleslaví, která je navíc obhájcem titulu. Tento zápas se neodehraje na Vyšehradě, ale na půdě našeho soupeře. Dobrovičtí fanoušci tak mají jedinečnou příležitost podpořit svoje oblíbence na prvoligovém stadionu a ještě doslova za humny. Reprezentanty města cukru dále čekají tři zajímavé týmy ze třetí ligy – ještě nedávno prvoligové Kladno, ambiciózní Česká Lípa a po podzimu vedoucí Kunice. Skupinu doplňují Vyšehrad, Čížová a Štěchovice – týmy, které ve svých divizích hrají na čele tabulky. O konečném umístění v turnaji rozhodne zápas se shodně umístěným celkem druhé skupiny, do které mimo jiné patří juniorky pražské Slavie a Bohemians 1905 (klokani se chystají nasadit kombinovaný kádr) a druholigová Vlašim.

Zápasy FK Dobrovice ve skupině:

Česká Lípa – Dobrovice, So 19.1. 15:00, Vyšehrad

Čížová – Dobrovice, Ne 20.1. 11:00, Vyšehrad