Dobrovický A tým čeká o víkendu kvalitně obsazený turnaj v Benátkách

21.07.2021 Kategorie: Tým A

Dobrovické fotbalisty čeká v sobotu 24. července velmi kvalitně obsazený turnaj v Benátkách nad Jizerou, hraný zároveň jako memoriál bývalého starosty města Jaroslava Krále. Turnaje se vedle dobrovických a domácího mužstva zúčastní ještě Horky nad Jizerou a juniorka FK Mladá Boleslav.

Turnaj začíná v 10 hodin výkopem prvního utkání, vítěz bude vyhlášen v 18:30. Odehrána budou dvě semifinálová utkání, vítězové se utkají ve finále a poražení nastoupí do zápasu o třetí místo. Mužstva do jednotlivých zápasů byla nasazena losem, který dobrovickým přisoudil za soupeře FK Mladá Boleslav U19, proti kterému nastoupí od 12 hodin. V druhém semifinále na sebe v pojizerském derby narazí domácí SK Benátky nad Jizerou a FC Horky nad Jizerou. Trenéři mohou v utkání vystřídat 22 hráčů, vystřídaný hráč už nesmí do zápasu znovu zasáhnout.

Během turnaje je zajištěno občerstvení, děti se mohou vydovádět na dětském hřišti.

Čas Utkání
Semifinále 1 10:00 SK Benátky nad Jizerou - FC Horky nad Jizerou
Semifinále 2 12:00 FK Mladá Boleslav U19 - FK Dobrovice
O 3. místo 14:30 Vítěz semifinále 1 - Vítěz semifinále 2