Dobrovickým ubyl soupeř, Viktorie Jirny svůj boj o záchranu v ČFL vzdaly

15.03.2019 Kategorie: Tým A

Fotbalisté FK Dobrovice se měli v sobotu 16. března představit poprvé na jaře svým fanouškům na domácím stadionu v utkání proti Viktorii Jirny. Jejich soupeř se ale rozhodl do jarní části soutěže nenastoupit, a tak je utkání zrušeno a dobrovičtí hráči se fanouškům doma představí poprvé až 30. března, kdy přivítají Štěchovice.

Rozhodnutí předsedy jirenského klubu Jíchy nenastoupit do jarní ČFL rázem vyřešilo kompletní sestupovou zápletku v soutěži. Z ní při chystané letní reorganizaci na dvě skupiny po šestnácti účastnících letos padá pouze jediný tým. Šance na záchranu tak byla na rozdíl od předešlých ročníků nepoměrně vyšší. Nyní je již jisté, že sestupové místo obsadí právě Jirny. Smutný konec týmu, který v letech 2015/16 a 2016/17 dokázal ČFL dokonce dvakrát za sebou vyhrát.
Zdroj: https://boleslavsky.denik.cz/fotbal-cfl-msfl/jirny-v-cfl-konci-jaro-neodehraji-a-jsou-jedinym-sestupujicim-20190309.html?fbclid=IwAR3aZAZ52NqCMSu68i89Vwhy0D-uuepyTOGFuk5V_ubijoc5v6_0XqkLq_s

SK Sokol Brozany 24.03.
vs. Ne