FK Dobrovice - Admira Praha 0:2

23.07.2012 Kategorie: Tým A

Po většinu utkání jsme byli aktivnější a drželi se na polovici hostí, ti nám však uštědřili dvojitou lekci; v tuhosti a neprostupnosti své obrany a v produktivitě. Ze tří rychlých brejků vstřelili osobou útočníka Zahálky dva góly, naše šance, taktéž nemnohé, dokázal pochytat brakář Jungr. Minimálně ve dvou případech také s pověstnou dávkou štěstí, to když se před ním zcela sám ocitl náš nový útočník Bulíř, který v sestavě nahradil Ansumu léčícího si naražená žebra, a v obou případech přestřelil jej i jeho bránu.

Druhý poločas začal šokem - střídající Ondrušek našel nalevo v brejku Zahálku a ten poprvé prostřelil našeho Bartoše. Po 13 minutách hosté přidali z téměř totožné akce druhý gól a naši borci psychicky odešli. V 71. minutě si Bulíř připsal druhý "žlutý" faul, odebral se předčasně do sprch a naše šance na obrat vzaly za své.

V zápase se krom Bulíře předvedla další posila, záložník Cigánek, který hned zaujal pozici Gáby, laborujícího s achilovkou. V základu se představil také v minulé sezoně dlouho zraněný Mrklas. Je možné, že další zajímavé posily ještě příjdou.

Dobré jméno nám tedy udělal především fanklub, který celý zápas neúnavně povzbuzoval, jak je poznamenáno i ve článku na webu Admiry (viz sekce Napsali o nás).

-sch-

FK Dobrovice A 0:2 Admira Praha
Bartoš - Tuma, Vladyka, Hnízdo (62' Pečínka), Zbončák - Mrklas (58' Gába), Cigánek, Patočka, Čech - Miškovský D., Bulíř Diváků:
313
Jungr - Komínek, Mamurov, Martinic, Kubice (85. Hejna), Vosický, Zahálka, Snop, Majer, Blažek (77. Lupínek), Čmejla (46. Ondrušek)

Branky: Zahálka (46', 59')

SK Sokol Brozany 20.08.
vs. Ne