Na začátku přípravy se sešlo 28 hráčů

09.07.2015 Kategorie: Tým A

Hlavní tým FK Dobrovice začal ve středu 8. července přípravu na svou premiérovou sezónu v ČFL. Na dobrovickém stadionu se sešlo celkem 28 hráčů. Sportovní manažer klubu David Čáslava a trenér Petr Hejno o letní přestávce nezaháleli a na začátku přípravy přivítali 15 nových jmen, která budou v Dobrovici na testech. Z dosavadního kádru, který vybojoval historický postup z divize, chybělo na prvním tréninku šest mužů. Jiří Homola, Matouš Kubelka a Ondřej Pávek se z hostování vrátili do svých mateřských klubů, Ondřej Soběslav je na dlouhodobější pracovní cestě, Jakub Synek je stále zraněný a Tomáš Cigánek je prozatím ještě na dovolené.

První přípravné střetnutí čeká Dobrovické v sobotu od 10:30 v Rejšicích, soupeřem bude ambiciózní nováček divize B Polaban Nymburk. Všechny dobrovické fanoušky zveme na utkání!

FK Dobrovice
FK Králův Dvůr