Nový ročník ČFL rozlosován

26.06.2016 Kategorie: Tým A

V sobotu 25. června byl na losovacím aktivu FAČR rozlosován nový ročník ČFL. Počet klubů v soutěži se vrací zpět na přijatelnějších osmnáct. Nováčky soutěže budou týmy FK Hořovicko (vítěz divize A, klub sídlící v šestiticícových Hořovicích, zhruba mezi Berounem a Plzní), FK Litoměřicko (klub nově vzniklý na základech dvou dosavadních litoměřických klubů, který převzal právo na postup od ASK Lovosice, vítěze divize B), FC Olympia Hradec Králové (loňský nováček a ihned také vítěz divize C) a FK Slavoj Vyšehrad (návrat po roční účasti v druhé lize). Soutěž by měla odstartovat o druhém srpnovém víkendu, do Dobrovice přijede nováček z Litoměřic.

Rozlosování příštího ročníku ČFL podle účastnických čísel:
1 - MFK Chrudim, 2 - SK Zápy, 3 - TJ Jiskra Domažlice, 4 - FK Dobrovice, 5 - Loko Vltavín, 6 - SK Benešov, 7 - FK TJ Štěchovice, 8 - FC MAS Táborsko B, 9 - SK Převýšov, 10 - FK Slavoj Vyšehrad, 11 - FC Olympia Hradec Králové, 12 - FK Hořovicko, 13 - FK Králův Dvůr, 14 - FC Písek, 15 - FK Litoměřicko, 16 - SK Viktorie Jirny, 17 - FK Tachov, 18 - SK Benátky nad Jizerou.

FK Dobrovice
FK Králův Dvůr