Při dohrávce 18. kola zůstaly všechny tři body v Jirnách

29.03.2018 Kategorie: Tým A

SK Viktorie Jirny - FK Dobrovice 1:0 (1:0)

Tři dny po penaltovém vítězství ve Štěchovicích nastoupili dobrovičtí fotbalisté v Jirnách, kde se body proti tamní Viktorii neziskávají snadno. To se potvrdilo i v dohrávce utkání 18. kola ČFL, ve kterém domácí dokázali zvítězit nejtěsnějším možným rozdílem. Dobrovičtí tak z Jiren odjížděli bez bodů.

V drobném dešti se hrálo utkání na mokrém, ale dobře připraveném terénu. A přineslo vyrovnanou hru. Významným momentem prvního poločasu byl víceméně jen ten, který rozhodl celý zápas. Ve 25. minutě byl faulován Radek Stöckner, Kocourek z trestného kopu našel hlavičkujícího Křečka, který prodloužil balon na zadní tyč a tam jej už dorazil do sítě Mareš: 1:0.

Dobrovičtí prahli po vyrovnání a blízko k němu měli v 64. minutě po hlavičce jejich nejlepšího střelce Volfa, gólman Kafka ale reflexivně zasáhl a bravurním zákrokem balon vyrazil na roh. Jinak ale byla iniciativa ve druhém poločase spíš na jirenských kopačkách. V 71. minutě Čepelák autovým vhazováním našel Radka Stöcknera, jenž sklepl balon Křečkovi a ten napálil břevno dobrovické brány. V 84. minutě se dostal do šance dobrovický náhradník Miškovský, který krátce předtím přišel na hřiště, ale včasným obranným zákrokem mu zabránil vyrovnat Mareš.  O minutu později měl na druhé straně příležitost pojistit těsný náskok rovněž střídající Honcharenko, ale zbrkle přestřelil.

SK Viktorie Jirny – FK Dobrovice 1:0 (1:0)

Branka: 25. Mareš.

SK Viktorie Jirny: Kafka – Procházka, Hruška, Kejha, Čepelák – Škorvánek (66. Honcharenko), Mareš, Křeček, Kocourek (82. Parys) – Vondráček (90. M. Stockner) – R. Stöckner.

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Routek, Sedláček (76. Miškovský), Tvaroha – Kostka (61. Schubert), Soběslav, Žaloudek, Bernát – Volf, Fotr (46. Osvald).