Podzimní část sezóny zakončí dohrávky

22.11.2012 Kategorie: Tým A

Dobrovický A tým sice začal sezónu dobře, v půli podzimní části figuroval na 4. místě, v posledních šesti zápasech však dobrovičtí pětkrát prohráli a propadli se až na 10. příčku. Dohrávka 12. kola, odloženého pro sněhovou kalamitu, je poslední možností, jak podzimní bilanci vylepšit. Utkání na předměstí Jablonce nad Nisou však nebude nic jednoduchého.

Jiskra Mšeno

Jiskra Mšeno totiž zažívá patrně nejpovedenější ročník své téměř sedmdesátileté historie. Jako farmě prvoligového Jablonce se jí velice daří a s Kutnou Horou se přetahuje o faktické prvenství divize C za bezpředmětnou jirenskou anomálií. Úctyhodná je především mšenská statistika domácích utkání; v dosavadních sedmi domácích zápasech neztratili ani bod a dosáhli dokonce lepšího skóre, než Jirny! Dobrovice tak může jedině překvapit. Souboj s favoritem jí však stíží také absence vykartovaných Gáby a Mrvíka. Pokud zápas dopadne tak, jak předpokládá statistika, zůstane Dobrovice desátá se sedmibodovým náskokem na předposlední tým tabulky, pokud by dokázala překvapit, může se teoreticky posunout až na páté místo. Zápas se hraje v tradičním mšenském čase, v sobotu od 10:15 a autobus z Dobrovice odjíždí v 7:45. Neváhejte a podpořte svůj tým v posledním zápase podzimu!

Loučení s podzimem v dohrávce odloženého kola čeká také dobrovické béčko. To je však tabulkově v úplně jiné situaci. V minulém zápase sice muselo skousnout domácí porážku od dvojbloku Lužec+sudí, patří mu však druhá příčka jediný bod za Rejšicemi, které již mají podzim za sebou. Uspěje-li rezerva na poli předposlední Vysoké, stane se ve své premiérové sezóně v 1. B třídě podzimním mistrem. Ve Vysoké se hraje v sobotu od 13:30, autobus odjíždí v 11:30 a také na tento zápas jsou všichni fanoušci FK Dobrovice srdečně zváni!

Stanislav Chmela

SK Sokol Brozany 20.08.