Podzimní program FK Dobrovice v ČFL

30.06.2015 Kategorie: Tým A

Podzimní program hlavního týmu FK Dobrovice je až na detaily znám. Nový ročník ČFL startuje v sobotu 8. srpna a Dobrovice svou premiérovou sezónu ve třetí nejvyšší soutěži začne na půdě Králova Dvora. Tým, který vloni v 1. kole Poháru ČP Dobrovice porazila 3:0, nemá dosud nahlášeny přesné termíny svých domácích zápasů, v předchozích dvou sezónách ale doma startoval v sobotním odpoledni. Ze stejného důvodu zatím můžeme pouze odhadovat také přesné termíny utkání v Jirnách a Domažlicích.

Svůj první domácí zápas sehraje Dobrovice ve druhém kole v sobotu 15. srpna proti pražskému Vltavínu. Nejméně tři z celkem devatenácti podzimních zápasů budou sehrány ve středečním termínu.

Programem ještě může zahýbat účast v Poháru České Pošty. Dobrovice by měla být nasazena do 1. kola, které je plánováno už na 25. července a pokud Dobrovice postoupí do 2. kola, které je v plánu na 29. srpna, čtvrté kolo ČFL sehraje už ve středu 19. srpna od 17 hodin.

SK Sokol Brozany
FK Dobrovice