Pohyby v kádru A týmu před novým ročníkem ČFL

28.07.2017 Kategorie: Tým A

Do přípravy A týmu se 11. července hlásilo novému trenéru Sedláčkovi 25 hráčů. Nebyli již mezi nimi někteří hráči z loňského kádru, kterým bylo ukončeno hostování - Jiří Havránek (Bohemians 1905), Miloslav Strnad (Vyšehradu), David Zikmunda (Rejšice), Josef Eliáš a Jiří Hynek (oba Viktoria Žižkov). V kolonce odchodů také figurují Petr Lukáš, který ukončil sportovní činnost a stal se sportovním manažerem FK Dobrovice, Martin Vajgl, který z pracovních důvodů přerušil kariéru, a Cyril Golovko.

Novými nebo staronovými tvářemi na soupisce A týmu jsou brankář Lukáš Dědek, který přišel na hostování z divizních Neratovic, David Skuhravý na hostování z ligového Jablonec nad Nisou, Radek Žaloudek, kterému se hostování z Bohemians 1905 změnilo v trvalý přestup, Marek Sedláček, který hrál nižší soutěž v Rakousku, Jiří Krystan, který se vrací z hostování ve Viktorii Žižkov a také David Miškovský, který se do A týmu vrací z dobrovické rezervy.

Klub také v přípravě testuje několi dalších hráčů, kteří by ho mohli před novou sezónou posílit. Jsou to Martin Čuřín (Liberec), Dominik Pedro (Jihlava), Adam Fotr, Roman Artěmuk, Dominik Koskta (všichni Bohemians 1905), Pavel Čapek (Dukla Praha), Jakub Kořínek (FK Mladá Boleslav), Josef Eliáš (Viktorie Žižkov) a Daniel Cinkanič (Mariánské Lázně).

SK Sokol Brozany 20.08.
vs. Ne