Posílená Dobrovice smetla Litol 7:0

28.07.2013 Kategorie: Tým A

Obmĕnĕná Dobrovice zatím neumí nic, než vítĕzit! Po starším dorostu prvoligové Boleslavi, Českém Brodu a Turnovu si poradila už se čtvrtým soupeřem. FK Litol, tým z předmĕstí Lysé nad Labem účastnící se divizní skupiny B, se nepředvedl v dobrém svĕtle, už ve 25. minutĕ prohrával 4:0 a s přehledem hrající Picava mu ve zbytku zápasu nasázela ještĕ další 3 góly. V sobotním dopoledni se dvakrát trefili Boško a Golovko a po jednom zásahu přidali Fronĕk, Patočka a ztracený a nalezený syn Ansuma. Diváci tleskali nádherné kombinační souhře, neustálému útočnému tlaku drtícímu hostující obranu a spoustĕ zakončení.

Sestava: Kanaval (46. Bartoš) - Tuma (55. Maňas), Lukáš (46. Vladyka), Váňa, Bém (55. Jílek) - Golovko (55. Čech), Patočka, Osvald, Vajgl - Fronĕk (55. Boško), Ansuma (35. Miškovský D.).

Na programu přípravy zbývají ještĕ třetiligové Zápy (4. srpna od 17 hodin) a za dva týdny, v sobotu 10. srpna, už startuje nová sezóna divize. Podle dosavadních výsledků se mají dobrovičtí fanoušci nač tĕšit!

Stanislav Chmela, Libor Novák

Příští utkání

FK Dobrovice 17.08.
vs. St
FK Ústí n. Labem 17:00

Předchozí utkání

FK Dobrovice 1
vs.
MFK Chrudim B 1
TJ Dvůr Králové 2
vs.
FK Dobrovice 0
SK Štětí 3
vs.
FK Dobrovice 6

Naši partneři: