Pozvánka na sobotní domácí utkání krajského přeboru

25.04.2012 Kategorie: Tým A

S trochou nadsázky by se dalo říci, že k nám v sobotu přijede Tatr Sedl, protože trenéru Tatranu chybí víc než půlka mužstva. Dva hráči si odpykávají karetní trest a šest dalších musí oželet pro nejrůznější zranění. Jedním z marodů je i Martin Valsa, útočník, který na jaře chytil pěknou formu. V sedmi zápasech nastřílel sedm gólů, a protože celkově se Sedlčany na jaře mohou pochlubit jen 13 zásahy, je to další důvod, proč je momentálně můžeme považovat za poloviční.

Už k minulému utkání proti Novému Strašecí nastupovali sedlčanští oslabeni o pět opor, šanci proto chtě nechtě dostali dorostenci. Během zápasu se potom zranili další dva hráči včetně zmíněného Martina Valsy, domácí proto nakonec museli být rádi za vyválčenou remízu.

Dá se tedy předpokládat, že pokud v Sedlčanech do soboty nevytryskne zázračný pramen léčivé vody, dorazí k nám mladé a nezkušené mužstvo. Kdo je rád škodolibý a užívá si hry koček s myšmi, mohl by si dost možná přijít na své. Na druhou stranu pohromami je postižen především útok Tatranu, obrana není tolik zasažena, a brankář Bosák patří k velkým oporám mužstva. Aktuálně 11. tým tabulky si navíc ještě stále definitivně nezajistil setrvání v krajském přeboru i pro příští sezónu, takže zadarmo určitě nic nedostaneme.

Pokud se nám ale zadaří, mohli bychom ještě více odskočit třetímu Českému Brodu. Ten se totiž v neděli vydá na výlet do Kutné Hory, která zatím jasně vede tabulku a na jaře ještě neprohrála. Kdyby naopak Český Brod překvapil, zostří se tím boj nejen o druhé, ale i o první místo v tabulce.

Takže na každý pád nás v sobotu opět čeká důležitý zápas. Ať už věříte v další rekordní kanonádu našich borců, nebo to vidíte spíše na nakopávanou proti sedlčanské betonové zdi, určitě v sobotu na 17. hodinu dorazte na fotbal. A nezapomeňte si sluneční brýle a opalovací krémy, bude krásně!

-sch-

SK Sokol Brozany