Pozvánka na utkání 28. kola krajského přeboru

01.06.2012 Kategorie: Tým A

Mnichovohradišťský SK loni touhle dobou bojoval o postup z I.A třídy do krajského přeboru. Letos tři kola před koncem už nemůže hrát o víc, než o důstojné rozloučení se soutěží, kterou po jediném roce neslavně opouští. Z dosavadních 27 zápasů vyzískal jen 4 výhry a 7 remíz při celkovém skóre 29:53. Jak to ale bývá, na domácím trávníku, kam se v neděli vydáme, není jeho ztráta tak výrazná. Vybojoval zde všechny 4 výhry a 5 ze 7 remíz při skóre 21:22. Mezi nemnohé "úspěchy" této sezony může zařadit podzimní domácí remízu s lídrem soutěže Kutnou Horou a vlastně i jarní zápas se stejným soupeřem, kde mu k výhře či alespoň remíze scházelo snad jen o pár minut kratší nastavení a trochu víc přízně pánů rozhodčích. Hru MSK je asi nejlépe možné charakterizovat jako bojovnou, čemuž konečně svědčí poměrně velký počet udělených žlutých i červených karet (v této sezoně už 7).

Mužstvu by neměl chybět kapitán, hlavní postava a nejlepší střelec Stanislav Bejda, bývalý futsalový reprezentant a svého času člen úspěšných Slavíků Bakov. Zato nám budou chybět hned dva z tahounů týmu, za čtyři žluté karty potrestaný desetigólový David Miškovský a za 8 karet pykající dirigent hry Jiří Gába. Gábu v záloze nejpravděpodobněji opět nahradí Hnízdo, kdo se ale postaví do útoku vedle Ansumy, toť otázka.

Jak moc musel trenér Maruška zamíchat sestavou, kolik gólů padlo, kolik karet jaké barvy vylétlo do vzduchu, kdo jak hrál a kolik bodů si za to vysloužil, to se dozví ten, kdo v neděli 3.6. v 17 hodin dorazí podpořit svůj klub na mnichovohradišťský stadion, ale i ten, kdo si po zápase najde výsledek na těchto stránkách.

-sch-

SK Sokol Brozany 20.08.