Slavoj Vyšehrad - FK Dobrovice 3:2 (0:2)

23.02.2013 Kategorie: Tým A

Sestava: Bartoš – Jiránek (46' Tuma), Bým, Vladyka, Pečínka – Gába (46' Hnízdo), Patočka (46' Cigánek) – Mrklas, D. Miškovský, Kořínek (46' Jílek) – Ansuma Musa (60' Bulíř)
Branky: 53' a 64' Kavka, 78' L. Janda – 11' Jiránek, 13' Ansuma Musa

Mužstvo nastoupilo oslabeno o kouče Marušku, účastnícího se ve stejném termínu trenérského kurzu. Na lavičce jej zastoupil Martin Zbončák. Hrálo se na souvislé vrstvě sněhu, obě mužstva měla v první půli hodně šancí, ale využít jich dokázala pouze Dobrovice. Nemálo dalších ještě přišlo vniveč. A to později dobrovické muselo mrzet, protože po poločasovém prostřídání se jim již tolik nedařilo. Pouštěli vyšehradské do šancí a po třech jejich zásazích o zápas přišli. V 83. minutě byl navíc faulujícím hráčem domácích zraněn gólman Bartoš, propukly emoce a strkanice a sudí zápas ukončil.

Dobrovice se v tabulce skupiny B Vyšehrad Cupu propadla na šesté místo. Pokud třetí Písek neprohraje ve čtvrtek s momentálně posledními Štěchovicemi, tato příčka nám již zůstane a v sobotu 2. března vyzveme Admiru Praha v zápase o konečné 11. místo. V opačném případě si ve stejný den zahrajeme o konečné 13. místo s Českým Brodem.

Stanislav Chmela

SK Sokol Brozany 20.08.