Povedený kvalitní výkon odnesly Tuchlovice

03.05.2022 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - AFK Tuchlovice 4:1 (2:0)

Do dalšího utkání vstoupili dobrovičtí velice aktivně a už ve 3. minutě Marek Sedláček mohl vstřelil první branku, ale po rohovém kopu trefil hlavičkou pouze tyč. Ve 12. minutě předskočil Marek Sedláček hostujícího Jaroše, vyvezl míč a posunul na Korce, který svou střelou překonal brankáře, ale jeho pokus stihl vyhlavičkovat hostující stoper. O minutu později Kořínkův centr propadl se štěstím až k Novákovi, ten bohužel brankáře a obránce před sebou nedokázal prostřelit. Po hezké kombinaci od Pečínky přes Kořínka, Volfa až k Novákovi, který v další velké šanci nedokázal překonat Skaláka. V 18. minutě dlouhý balon sklepl Tomíček na Nováka, který přesprintoval Pilaře a poslal přihrávkou do vápna, k míči se dostal Michal Sedláček a překonal po zemi k tyči Skaláka - 1:0. Další velká šance nenechala čekat dlouho a ve 27. minutě Vrána vybojoval míč, posunul na Nováka, který svou rychlostí dělal Pilařovi velké problémy a přihrával od brankové čáry pod sebe na úplně volného Volfa, ten si míč zpracoval a minul těsně levou tyč. Ve 37. minutě  podržel Tomíček míč na útočné polovině navedl si míč na velké vápno a nezištnou přihrávkou vybídl Korce, který v dobré pozici místo střely ještě posunul míč na volného Marka Volfa na penaltě a ten placírkou poslal míč k tyči - 2:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí hráči stejně aktivně jako do zápasu a hned ve 48. minutě mohl Novák, kterého uvolnil Tomíček navýšit vedení, kdy z úhlu postupoval sám na brankáře Skaláka, ale trefil pouze jeho nohy. V 53.minutě po autovém vhazování se ve vápně uvolnil Michal Sedláček, který naservíroval před branku míč Radkovi Tomíčkovi, který už neměl problém vstřelil branku na - 3:0. V 57. minutě ohrozili domácí branku ze standardní situace, ale Kocmich střelu kryl. V 60. minutě odražený míč po rohovém kopu trefil z voleje Kořínek pouze to připraveného Skaláka. V 68. minutě při dobrém presinku vybojoval míč Jakub Novák, který obral o míč Baratynskyyho a pelášil sám na branku a nájezd proměnil a upravil výsledek na - 4:0. V 87. minutě po špatné rozehrávce Marka Sedláčka dostal do úzkých Vránu, kterému vypíchl míč Procházka a utíkal sám na Kocmicha, kterého překonal - 4:1. O minutu později mohl vstřelil branku Jaroš po centru Noska z pravé strany, ale hlavičkoval nad. Za pár okamžiků sudí ukončil utkání a dobrovičtí mohli slavit další 3 body na domácí půdě.

Příští týden zajíždí v neděli 8.5. dobrovičtí do Lhoty. Začátek utkání je od 17:00.

Branky: 18. Sedláček Michal, 37. Volf, 53. Tomíček, 68. Novák - 86. Procházka

FK Dobrovice: Kocmich - Prskavec, Vrána, Marek Sedláček(C), Pečínka - Novák, Kořínek (76. Černý), Michal Sedláček (72.Machů), Korec (62. Kučera) - Tomíček (81. Miškovský R.), Volf (81. Cigánek)

AFK Tuchlovice: Skalák - Pilař (79. Jelínek), Fitko(C), Brnovják, Kubů - Kedroň (62. Pospíšil), Baratynskyy, Nosek, Žahour, Kraus (58. Procházka) - Jaroš