Utkání A týmu v Převýšově rozhodla jediná branka

22.04.2018 Kategorie: Tým A

SK Převýšov - FK Dobrovice 1:0 (0:0)

Ve 24. kole ČFL se utkaly dva celky z klidného středu tabulky a utkání podle toho bylo také vyrovnané a rozhodl ho jediný gól domácího Nováka ze začátku druhého poločasu.

Hned v první minutě mohli jít domácí do vedení, když neskutečný kiks převedl dobrovický brankář Dědek, který při odkopu trefil atakujícího hráče a odražený míč skončil jen těsně nad dobrovickou brankou. Ve 14. minutě se naopak Dědek zaskvěl, když bravurně vyrazil ránu Jakuba Špidlena. I po zbytek poločasu  byl aktivnější Převýšov, ale nedokázal své šance využít. Dobrovičtí se do šance ani nedostali, a tak první poločas skončil 0:0.

Skóre se ale měnilo hned na začátku druhé půle. V 47. minutě se k míči na hranici pokutového území dostal Pavel Novák a svou přízemní střelou k tyči již překonal brankáře Dědka. V 56. minutě přišla stoprocentní šance, kdy Jiří Schubert vysunul svého spoluhráče a ten jen o centimetry netrefil domácí branku. Další šanci měl v 73. minutě Osvald, ale nedokázal překonat domácího brankáře Petra. Osvald měl dobrou příležitost ještě v 89. minutě, ale domácí brankář byl znovu bezchybný a udržel hubené vedení domácích až do konce utkání.

Branka: 47. Novák

SK Převýšov: Petr – Veselka, Černý, Vyšehrad, Špidlen – Doležal, Sedláček, Novák (82. Vobejda), Hynek (84. Bareš) – Bastin (90+2. Věchet), Živný (88. Zezula).

FK Dobrovice: Dědek – Tvaroha (25. Soběslav), Routek, Sedláček, Vajgl – Žaloudek (77. Kostka), Krystan – Volf, Osvald, Miškovský (65. Fotr) – Schubert.

Tabulku ČFL a výsledky ostatních utkání naleznete zde.