Víkendová příprava: první liga i okresní přebor

15.02.2013 Kategorie: Tým A

Zimní příprava jede na plné obrátky. Hlavní tým, který má v programu Vyšehrad Cupu volno až do příští soboty, se utká s prvoligovým Hradcem Králové. Votroci, které v pauze posílil dlouholetý boleslavský tahoun Marek Kulič, již mají hlavní část zimní přípravy za sebou a zápas s divizní Dobrovicí pro ně bude generálkou na nadcházející jarní část Gambrinus ligy. Hraje se v Nymburce tuto sobotu od 14 hodin.

Béčko mělo pokračovat v lazení formy proti Sobotce hrající stejnou soutěž v královehradeckém kraji, ta však na poslední chvíli odřekla. Náhradním soupeřem tak bude Sokol Březno, průběžně druhý celek mladoboleslavského okresního přeboru. Hraje se opět v Benátkách nad Jizerou, v sobotu od 10:30.

Stanislav Chmela

FK Dobrovice 21.10.