V generálce na ligu Dobrovice remizovala se Zbuzany

05.03.2018 Kategorie: Tým A

FK Zbuzany 1953 - FK Dobrovice 2:2 (0:0)

V posledním přípravném utkání se dobrovičtí střetli s velmi kvalitním soupeřem , který má ve svém kádru několik hráčů, kteří hrávali první ligu - Lička, Dosoudil, Klesa a podobně. Hrálo se utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním poločase dominovali domácí, naopak ve druhém hostující mužstvo, které mimo dvou branek ještě třikrát trefilo brankovou konstrukci domácí branky.
V prvním poločase byli domácí jednoznačně lepší, pod dirigentskou taktovkou skvěle hrajícího Maria Ličky se dostávali velmi snadno do zakončení a nebýt skvělého Bartoše v brance mohlo být skore utkání po prvních pětačtyřiceti minutách jiné než jen 0:0. Ve druhém poločase se mužstvo dobrovických zvedlo a byli to oni, kdo kontroloval hru na míči, hráči zlepšili pohyb a dostávali domácí pod tlak. Nejprve Routek srovnal hlavou na 1:1 a poté Volf dokonal obrat na 1:2. Domácí srovnali v nastavení penaltou po sporném souboji ve vápně o míč domácího Ličky a Adama Fotra na konečných 2:2.
Branky: 55. Lička, 91. Laušman (pen) - 64. Routek 1:1, 74. Volf 1:2
FK Dobrovice: Bartoš (46. Dědek) - Novák (46. Pelyak) Routek, Sedláček M., Bernát - Kostka (73. Schubert) Žaloudek, Tvaroha (60. Soběslav) Volf - Osvald (65. Vajgl) - Miškovský (45.Fotr).
Již v neděli 11. března začíná jarní část ČFL, když FK Dobrovice nastoupí od 14:30 v Jirnech proti tamní Viktorii. Odjezd autobusem ze hřiště pro fanoušky je v 11:45 hod.