V Jirnech jsme si vysloužili debakl

21.08.2016 Kategorie: Tým A

Obhájce třetiligového prvenství byl pro Dobrovici nestravitelným soustem. Modro-bílí hosté sice vstoupili do utkání aktivně, mírná převaha jim ale vydržela jen několik málo minut a domácí naopak už v patnácté minutě otevřeli skóre brankou Melechovského. Z inkasovanho gólu se Dobrovičtí ne a ne vzpamatovat. Byli bez pohybu a snadno přicházeli o míč. Trestem pro ně byla druhá branka ve 28. minutě, kdy Šťastný nechytatelnou ranou využil přímý kop z 22 metrů, pět minut na to třetí zásah, který přidal Škorvánek a hrůznou desetiminutovku završil Vandas na 4:0 pro Jirny.

Trenér Hejno reagoval dvojitým střídáním už ve 40. minutě a další dva čerství hráči přišli na hřiště hned po pauze. Dobrovičtí se po změně stran probudili a zlepšený výkon korunoval Tomáš Valenta korigujícím zásahem, svým druhým ve dvou zápasech. Víc už ale Jirenští nedovolili a těsně před koncem přidali svůj pátý gól, toho dne druhý Melechovského.

Dobrovice nenavázala na úvodní výhru a po dvou kolech je jedenáctá z osmnácti. Ve třetím kole hostí Tachov, který má taktéž na kontě jednu výhru a jednu prohru. Hrát se bude v sobotu 27. srpna od 17 hodin.

SK Viktorie Jirny - FK Dobrovice 5:1 (4:0)
Branky: 15. Melechovský, 28. Šťastný, 33. Škorvánek, 37. Vandas, 88. Melechovský – 55. Valenta
Sestava: Slavík – Skuhravý (46. Novák), Lukáš, Soběslav, Vajgl (66. Munzar) – Hurka – Tvaroha, Osvald (40. Boček), Bernát (46. Březina) – Valenta, Volf (40. Schubert).

SK Sokol Brozany
FK Dobrovice