V koncovce Vyšehrad Cupu Dobrovice po penaltách podlehla

05.03.2013 Kategorie: Tým A

SK Český Brod - FK Dobrovice 1:1, 3:1 po penaltách.

Utkání o 13. místo patřilo ke čtyřem z osmi rozhodujících zápasů, jejichž vítěz nebyl určen kontumačně pro nedostavení se jednoho ze soupeřů. První poločas skončil bez gólů, v tom druhém se každý z obou týmů trefil jedenkrát a o tom šťastnějším tak musely rozhodnout penalty. V souboji dvou divizních nováčků se nakonec radoval Český Brod. Dobrovice tak při premiérovém startu na Vyšehrad Cupu vybojovala 14. místo ze 16 týmů od divizí přes ČFL a juniorskou až po II. ligu. Vítězem turnaje se stala třetiligová Česká Lípa, která ve finále porazila slávistickou juniorku 2:0.

V průběhu turnaje se Picava střetla se čtyřmi týmy z ČFL, jedním juniorským mančaftem a se třemi divizními týmy. Získala skalp boleslavské juniorky a třetiligového Kladna a s dalším účastníkem ČFL, Pískem, remízovala. Kromě toho si během zimní přípravy zahrála s prvoligovým Hradcem Králové (0:4) nebo s účastníkem krajského přeboru Benátkami nad Jizerou (1:1). První mistrovské utkání následuje již v sobotu 9. března od 14:30 na domácí půdě proti Dvoru Králové.

Stanislav Chmela

SK Sokol Brozany 20.08.