V přípravě proti béčku Pardubic bylo po poločase hotovo

30.07.2019 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - FK Pardubice B 1:5 (1:5)

Ve třetím přípravném utkání si dobrovičtí fotalisté pozvali na skvěle připravený pažit v Kosořicích nováčka ČFL FK Pardubice B. Utkání bylo bohužel už rozhodnuto v prvním poločase, kdy se domácí sice dostali po dostali po skvělém úniku Klaina v 9. minutě zakončeném křižnou střelou na zadní tyč do vedení, ale pak už úřadovali jen hosté, kteří domácím do přestávky vstřelili pět branek. Hned pět minut po Klainovi se z pravé strany prosadil střelou na zadní tyč Mužík a vyrovnal. Ve 20. minutě se ze stejného místa, ale pro změnu na zadní tyč prosadil Lee - 1:2. Za dalších pět minut si za obranu naběhl Hofman, obešel brankáře a zvýšil na 1:3 pro hosty. To však nebyl konec, když chvíli poté nadvakrát proměnil penaltu Mužík. Ve 37. minutě stanovil poločasový stav na 1:5 znovu Lee. Ve druhé půli již žádná branka k vidění nebyla, ačkoliv šance byly. Největší domácích měl v poslední minutě Cigánek, ale Hrnčíř jeho pokus vyrazil nad branku. Hosté trestali především po hrubých individuálních chybách jednotlivců v obraně a zaslouženě proměnili utkání s Dobrovicí, oslabenou o několik hráčů, kteří čerpají dovolené, v jasnou záležitost.

Branky: 9. Klain - 14. Mužík, 20. Lee, 25. Hofman, 31. Mužík z pen., 37. Lee.

FK Dobrovice: Hlaváč - Zelinka, Tuma (46. Tuma), Krejcar, Klain - Haetchi (60. Havlát), Cigánek, Murárik, Golovko, Kořínek - Kopecký (75.Hruška).,

FK Pardubice B: Hrnčíř - Březina (46. Rambousek), Čihák, Suchochleb, Zelenka (46. Pitter) - Jiroutek (75. Březina), Hofman (46. Hajník) - Park (68. Pavlas), Mužík, Bureš - Lee (46. Stýblo).