Pozvánka na sobotní divizní utkání

17.08.2012 Kategorie: Tým A

Náš první letošní domácí souboj svedeme s dalším nováčkem divize, který postoupil z druhého místa krajského přeboru, s nejvzdálenějším soupeřem v soutěži, s TJ Svitavy. Tým, který ještě po skončení pardubického krajského přeboru netušil, že nakonec postoupí, prošel během letní pauzy řádným posílením. Kromě zkušených hráčů Iva Svobody (přes sto ligových duelů především za Slavii, Budějovice nebo Jihlavu), Martina Kasálka (první liga u nás i na Slovensku) či Michala Beleje (zkušenost s 1. ligou za Brno) získal do svých řad významnou posilu osobou trenéra Martina Pulpita, taktéž ostříleného naší první ligou. Pod jeho vedením by se nově sestavené mužstvo rádo prezentovalo útočným fotbalem, hraným v rozestavení 4-3-3 nebo 4-2-3-1. A jeho snaha již přinesla první ovoce, když Svitavy v prvním kole Poháru České Pošty jasným výsledkem 4:0 vyřadily nováčka MSFL ze Žďáru nad Sázavou, takže ve druhém kole přivítají prvoligovou Jihlavu.

V prvním divizním kole doma Svitavy hostily pardubické béčko a před pěti sty diváků se prezentovali spíše bojovným, než kýženým útočným fotbalem. Po prohraném prvním poločase nakonec vybojovali alespoň remízu 1:1.
Stejný výsledek si za první kolo připsaly také Dobrovice, které však hrály venku. Svým vlastním příznivcům se tedy představí až v zápase se Svitavami. Domácí fanoušci jsou zvědaví na výkon největší posily léta, záložníka Tomáše Cigánka (116 startů v 1. lize za Mladou Boleslav a Kladno), či na Musu Ansumu, který se bude snažit navázat na loňské gólové hodování. V pořádku by již mohl být Zbončák, naopak Gába patrně opět do hry nezasáhne.

Tomáš Cigánek

Domácí příznivce však tentokrát na stadion nepotáhne jen samotný fotbal. Zápasu, který začíná v sobotu v 17 hodin, bude předcházet bohatý zábavný program pro celé rodiny, jehož vrcholem bude patrně losování tomboly s první cenou v podobě vstupenek na představení Lucie Bílé. Do tomboly budou automaticky zařazeny všechny vstupenky, proto kdo přivede celou rodinu, má větši šanci vyhrát! Ani ti, na které se v tombole štěstí neusměje, neodejdou úplně s prázdnou. Kromě příjemně stráveného odpoledne je potěší také drobné dárky od sponzora programu, výrobce minerálních vod Ondrášovka. A pozor, kdo příjde oděn v modré či bílé barvě, tedy v barvách domácího klubu, dostane nášup!

Pro děti bude připraveno vystoupení klauna Ály a pro všechny zábavné soutěže a hry. Programem provede moderátor TV Nova Petr Suchoň a o čestný výkop zápasu se postará Česká vicemiss Hana Svobodová. Začátek programu je plánován na 15:00.

Hana Svobodová

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30