Ve středu dohráváme s Pardubicemi!

09.04.2013 Kategorie: Tým A

Béčko Pardubic je mladý tým, podporovaný obvykle několika hráči druholigového A-mužstva. Ze sestavy, kterou jsme na podzim na jeho vlastní půdě porazili 2:0, zasáhlo do zápasu minulého kola jen 6 hráčů, z nichž 3 figurují na soupisce A-týmu.

Úvod soutěže se pardubickým mladíkům příliš nevydařil, zhruba od poloviny podzimu však zvolna stoupají tabulkou vzhůru. Na jaře ve dvou domácích utkáních zvítězili a v obou venkovních prohráli. Po uplynulém víkendu jsou šestí a Dobrovice k nim vzhlíží z 11. místa se šestibodovým odstupem.

V týmu Dobrovice došlo minulý týden ke dvěma "prvoligovým" posilám - přišel trenér Stanner a stoper Lukáš. Semilská premiéra jim nevyšla, série proher se protáhla na tři. Ve středu dostane pozměněný tým šanci na změnu trendu před vlastním publikem. Nenechte si ujít nováčky v dobrovických službách a pomozte svému týmu k lepším výsledkům. Zápas FK Dobrovice - FK Pardubice B startuje ve středu 10. dubna v 16:30.

Stanislav Chmela

FK Dobrovice