Zimní příprava odstartovala!

16.01.2016 Kategorie: Tým A

Obě dospělá mužstva FK Dobrovice už si užívají zimní dril. Hlavní mužstvo, které na podzim v ČFL vybojovalo desátou z dvaceti příček a vede si tedy nejlépe ze všech nováčků soutěže, čeká podobný program jako vloni. V osmi týdnech podstoupí 9 přípravných zápasů, šestidenní soustředění ve Špindlerově Mlýně a 21 tréninkových jednotek. Zimními sparingpartnery mu budou dvě druholigová mužstva (Pardubice a Varnsdorf), dva účastníci juniorské ligy (Slavia a Sparta), čtyři divizionáři (Turnov, Nymburk, Kutná Hora a Jablonec nad Jizerou) a jeden tým z krajského přeboru (Rejšice). První ze zápasů sehraje už v sobotu 16. ledna na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou proti diviznímu Turnovu. Hned ve středu se potom hráči vydají do Edenu, kde od 18:45 porovnají síly s juniorkou Slavie Praha.

Dobrovické béčko, které je po podzimu v B skupině 1.A třídy sedmé, čeká sedm přípravných zápasů, z toho jeden v průběhu soustředění v Heřmanicích. Dva z domluvených soupeřů jsou účastníky krajských přeborů (Rejšice a Doksy) a pět zbývajících týmu hraje 1. B třídu (Poděbrady, Stará Boleslav, Lysá nad Labem, Dolní Bousov a FC Mělník.

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30