A tým v posledním podzimním zápase padl v Kosmonosech

12.11.2019 Kategorie: Tým A

SK Kosmonosy - FK Dobrovice 2:0 (1:0)

Souboj dvou celků z horní poloviny tabulky mohl hosty z Dobrovice případnou výhrou dotáhnout na stejný počet bodů právě s domácím celkem. To se však nepovedlo a Kosmonosy slavily zisk tří bodů po výhře dva nula. O výhře domácích rozhodl gól ze 14. minuty, o který se postaral Žďánský - 1:0. Výhru pak ještě pečetil v 76. minutě exligový Fabián - 2:0. Kosmonosy tak vydařený podzim korunovaly i výhrou nad sousední Dobrovicí. Tam se naopak budou o zimní přestávce zamýšlet, proč šla jejich výkonnost po vynikajícím začátku, kdy v jednu chvíli byli i na čele soutěže, dolů. Kapitán hostů David Miškovský viděl poslední podzimní utkání takto:  "Domácí mají mladé, ale dobré a fotbalové mužstvo, kde vyčnívá Fabián. Vyhráli naprosto zaslouženě, my jsme neodehráli vůbec dobrý zápas. Žádnou gólovou situaci jsme si nevytvořili. Hlavně v prvním poločase byli domácí lepší, po změně stran to bylo vyrovnané, ale bez šancí na obou stranách." Miškovský krátce zhodotil také celé podzimní učinkování Dobrovice v krajském přeboru, po kterém dobrovičtí přezimují na 6. místě s 12bodovou ztrátou na čelo soutěže. : "Jediné pozitivum je, že podzim končí. Druhý půlka podzimu se nám vůbec nepovedla, ať už to bylo velkou zdravotní absencí klíčových hráčů, nebo nízkou tréninkovou docházkou. Každopádně u nás převládá pocit zklamání. Teď si odpočineme a na jaro se dobře připravíme."

SK Kosmonosy - FK Dobrovice 2:0 (1:0)

Branky: 14. Žďánský Vít, 76. Fabián Tomáš

FK Dobrovice: Bartoš - Kořínek, Tuma (18. Vejvoda T.), Vladyka, Klain (77. Macko) - Haetchi (83. Kroupa), Miškovský R., Murárik (67. Antoš), Cigánek - Kopecký, Miškovský D.

Výsledky ostatních utkání a tabulku po podzimní části krajského přeboru naleznete zde.

SK Kosmonosy 2
SK Lhota 3 n.p.