A tým padl v Domažlicích a zapsal si třetí porážku v řadě

23.10.2018 Kategorie: Tým A

TJ Jiskra Domažlice - FK Dobrovice 3:1 (2:0)

Fotbalisté FK Dobrovice chtěli v utkání 12. kola ČFL na půdě domažlické Jiskry vybřednout z výsledkové mizérie a vrátit se na vítěznou vlnu, nakonec ale odjížděli s porážkou 3:1. Ta se začala rodit v 25. minutě, když přízemní střílený centr z pravé strany dokázal v malém vápně do Dařinovy branky usměrnit Daniel Černý. Ve 40. minutě dostal Jonáš Vais zpětnou přihrávku od brankové čáry a znovu z hranice malého vápna zvýšil vedení domažlických už na 2:0. A v 84. minutě to bylo již o tři branky. Znovu centr z pravé strany a znovu střela z malého vápna. Tentokrát se trefil František Dvořák. Toto utkání si dobrovičtí stopeři rozhodně za rámeček nedají. V 90. minutě si připsala čestný úspěch i Dobrovice, když rozherála ze středového kruhu standardní situaci a pomocí dvou rychlých přihrávek po zemi se míč dostal až k Petrlákovi, který přizemní střelou k pravé tyči překonal domácího brankáře Brycha.

Dobrovičtí si tak v Domažlicích připsali třetí pořážku v řadě a čtvrtou z posledních pěti utkání a v tabulce se z druhého místa propadli až na šestou příčtku. Špička tabulky je ale nesmírně našlapaná, týmy od druhého do šestého místa jsou seřazené v rozmezí dvou bodů, po příštím kole tak může být vše zase jinak. K tomu ale potřebují dobrovičtí začít zase pravidelně bodovat. První příležitost k tomu budou mít v sobotu 3. listopadu, kdy na svém stadionu hostí svého souseda v tabulce z Králova Dvora.

Branky: 25. Černý, 40. Vais, 84. Dvořák – 90. Petrlák

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Hrubý (C), Čihák, Bauer, Teršl, Kadar, Rychnovský (68. Mlynařík), Vais, Došlý (77. Buršík), Dvořák, Černý (80. Šmejkal)

FK Dobrovice: Dařina – Malý, Routek, Soběslav, Vajgl (61. Bernát), Petrlák, Tvaroha, Kostka, Osvald (72. Volf), Petlička (87. Novák J.), Miškovský (C) (72. Sodoma)

Tabulku ČFL a výsledky ostatních utkání naleznete zde.