Dobrovičtí sice v Klíčanech rychle vedli, ale nakonec odjíždějí z hřiště lídra bez bodu

22.09.2020 Kategorie: Tým A

TJ Klíčany - FK Dobrovice 3:1 (1:1)

Dobrovičtí fotbalisté nastoupili v utkání 6. kola Ondrášovka krajského přeboru na hřišti vedoucích Klíčan, kde si chtěli napravit reputaci po překvapivé domácí porážce s Hřebčí v kole předchozím. A za svým cílem vyrazil hostující tým více než rozhodně. Již v 7. minutě šli totiž dobrovičtí do vedení poté, co vykombinovali střed hřiště až směrem k bráně a Tomíček parádní ránou do šibenice překonal Fialu. Poté si vytvořili šanci i domácí, ze strany šel sám na brankáře Minha, ale gól nedal. Zanedlouho se uvolnil Kraus a svou bombou trefil brakáře nepříjemně do hlavy.  Znovu sám na brankáře šel Minha, tentokrát volil zpětnou přihrávku, ale zakončení Kalaše také vstřelenou brankou neskončilo. S domácími mohlo být zle nedobře, když po jednom z rohových kopů hosté orazítkovali tyč. Místo toho ale přišlo ve 31. minutě vyrovnání. Po rohovém kopu se dostal prodloužený míč až k M. Krimlákovi, který hlavou srovnal stav utkání.

Ve druhém poločase domácí drželi míč a trpělivou hrou čekali na šanci. V 71. minutě si narazil Pozníček se svým spoluhráčem, který mu míč ještě vrátil přesnou přihrávkou mezi stopery, odkud domácí hráč přesnou střelou dostal domácí do vedení. O deset minut později dal potom pečeť výsledku Krimlák, který se opět prosadil hlavou a vstřelil svůj druhý gól v zápase. Dobrovického kapitána Davida Miškovského mrzely hlavně promrhané šance v prvním poločase:  "Do zápasu jsme vstoupili dobře a domácí jsme přehrávali. Po krásné brance Tomíčka jsme nastřelili ještě tyč Korcem a já z výhodně pozice přestřelil. Poté se domácí zlepšili a srovnali. Druhý poločas byl vyrovnaný a bez šancí až do vedoucí branky domácích, kdy se prosadili po pěkné akci."

TJ Klíčany - FK Dobrovice 3:1 (1:1)

Branky: 30. Krimlák Michal, 71. Pozníček David, 81. Krimlák Michal - 7. Tomíček Radek

FK Dobrovice: Bartoš - Zelinka (74. Kohout), Murárik, Hůlka (82. Kučera), Klain - Kopecký M. (57. Chalupa), Smetana, Korec, Kořínek, Miškovský D., Tomíček.

Tabulku Ondrášovka krajského přeboru a výsledky otatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Nespeky 3
AFK Tuchlovice 0