Dobrovické v Nespekách dvěma góly sestřelil jejich bývalý hráč

06.10.2020 Kategorie: Tým A

TJ Sokol Nespeky - FK Dobrovice 3:1 (0:1)

Fotbalisté FK Dobrovice nastoupili v posledním zápase před nucenou přestávkou způsobenou vládními opatřeními v boji s koronavirou pandemií v rámci utkání 8. kola Ondrášovka krajského přeboru na půdě Sokolu Nespeky. A již v 9. minutě je dostal do vedení kapitán David Miškovský, který proměnil pokutový kop. Dobrovický odchovanec zaznamenal v osmém utkání již pátou branku a i v letošní sezóně dokazuje, že i přes svůj pokročilejší fotbalový věk je pro dobrovické mužstvo stále velmi platný. Hosté díky jeho brance vyhráli první poločas. Hlavní postavou utkání se ale stal jiný hráč, který sice také za Dobrovici nastupoval, ale nyní válí právě za Nespeky - Josef Petlička. Ten nejprve v 51. minutě vyrovnal a v 89. minutě potom přidal svůj druhý a celkově třetí gól v dobrovické síti. V 87. minutě se trefil ještě Pešta. Dobrovičtí tak sice dlouho drželi bodový výsledek, nakonec ale odjíždějí bez bodů.

TJ Sokol Nespeky - FK Dobrovice 3:1 (0:1)

Branky: 51. Petlička Josef, 87. Pešta David, 89. Petlička Josef - 9. Miškovský David (pen.)

FK Dobrovice: Kocmich - Zelinka, Hůlka, Murárik, Klain - Chaloupka (70. Kohout), Smetana, Miškovský R. (70. Cigánek), Kořínek - Tomíček, Miškovský D. (77. Korec)

Tabulku Ondrášovka krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Nespeky 3
AFK Tuchlovice 0