Derby zápas o čelo pro rezervu Dobrovice

07.12.2012 Kategorie: Tým B

Dohrávka I. B třídy: Rejšice - Byšice

Dohrávka I. B třídy: Rejšice - Byšice Autor: Deník/Jaroslav Bílek

16.11.2012 03:10

DBSK – Dobrovice B 3:4 (1:2)

Šlágr podzimu přinesl napínavý závěr, zpočátku ovšem místo  souboje o čelo připomínal popravu Bousovských, kteří v první čtvrthodině dvakrát inkasovali a dvakrát je zachránila branková konstrukce.
Už v úvodní minutě hlavičkoval Boško do břevna. Do bousovské brány poprvé zamířil nešťastným skluzem při odvracení Antošova centru domácí obránce Klíma. V 8. minutě Boško přistrčil ve vápně míč Kořínkovi a ten prostřelil Stránského – 0:2. Drtivý úvod dobrovické rezervy vyvrcholil Beranovou střelou do tyče.
Domácí vrátil do zápasu Vacek: ve 32. minutě umístil hlavou trestný kop M. Šolce – 1:2.
Nováček soutěže měl podobně impozantní nástup i do druhého poločasu. Tomášek nejdříve minul prázdnou bránu, v 56. minutě ale po spolupráci náhradníků s Miškovským prostřelil Stránského jesličkami. Stejnou potupu gólmanovi přichystal za 4 minuty po rohu a Černého zpětné hlavičce hrající manažer klubu Čáslava – 1:4.
Zanedlouho ale Kubeček napálil tyč a z ostrého úhlu dorážel znovu Vacek – 2:4. Dobrovičtí střežili náskok, jenže za Sedláčkovu smolně nastřelenou ruku snížil z penalty v 88. minutě Hrdý. Vyrovnat už Bousov nestihl, pouze v nastavení pálil nebezpečně těsně vedle Zahrada.

Branky: 32. a 63. Vacek, 88. Hrdý – 5. vlastní Klíma, 8. Kořínek, 56. Tomášek, 60. Čáslava. Rozhodčí: Sandev. ŽK: 4:3. Diváci: 134. Střely na bránu: 9:6. Rohy: 2:3.
Dolní Bousov: Stránský – Zahrada, Vynikal, Klíma, Dajč – T. Šolc, Hrdý, Kubeček, M. Šolc – Dankiv (78. Chumlen), Vacek.
Dobrovice B: Kortus – Bým, Čáslava, Bouda, Sedláček – Pavlíček (37. Tomášek), Beran (50. J. Miškovský), Černý, F. Kořínek – Antoš, Boško.

FK Dobrovice B
SK Vojkovice