Úvodní přípravné zápasy B týmu

17.02.2015 Kategorie: Tým B

Velké Hamry - Dobrovice B 3:1 (1:0)

Branka FKD: Boško

Sestava: Kortus (30. Skalák, 60. Vítek) – Mráček, Vladyka, Grabiec, Antoš - Toman, Tuma (15. Bartoň), Bobek, Jílek - Boško, Kořínek

V prvním zimním přípravném utkání, které dobrovická rezerva sehrála v rámci horského soustředění s účastníkem libereckého krajského přeboru, byla na hráčích znát únava z náročné přípravy.

SK Votice - Dobrovice B  8:0 (5:0)

Sestava: Kortus (45. Skalák) – Mráček (46. Obereiter), Vladyka, Grabiec (46. Hruška), Antoš - Bulíř, Gába, Boško (67. Herink), Jílek - Miškovský R., (46. Bartoň), Kořínek

Ve druhém přípravném utkání rezerva totálně vyhořela. Střetla se přitom s Voticemi, účastníkem 1. A třídy skupiny A, kterého v letní přípravě porazila 5:2. Tentokrát byl už ve 14. minutě stav 3:0 pro Votické. Poté se hra srovnala, ale Miškovský i Boško ve svých šancích trefili pouze břevno, zatímco domácí svůj náskok ještě do poločasu znovu navýšili, takže po pauze už nebylo o co hrát.

Dobrovice B – Záryby  4:5 (1:1)

Branky FKD: Vladyka 2, Boško, vlastní.

Sestava: Skalák (70. Vítek) – Grabiec, Vladyka, Hruška (60. Cigánek), Bartoň - Bulíř (70. Herink), Tuma, Toman, Jílek - Boško, Kořínek

Ve třetím přípravném střetnutí se rezerva potkala s celkem Sokola Záryby, účastníkem 1. B třídy. Utkání bylo na obou stranách bohaté na šance. Zatímco hosté dali branku ze všeho, do čeho kopli, Dobrovičtí se v útoku stále trápí.

Rejšice - Dobrovice B 1:2 (1:0)

Branky: Lacina - Miškovský R., Bulíř

Sestava: Kortus – Antoš (70. Herink), Vladyka, Grabiec, Jílek - Bulíř, Tuma, Toman, Bartoň - Boško, R.Miškovský

V Benátkách nad Jizerou se Dobrovice utkala s nováčkem krajského přeboru, v jehož režii probíhal úvod utkání. Rejšičtí byli lepší na míči i v pohybu a v kombinaci. Rezervu probudila až šance Boška, který šel sám na soupeřovu branku, ale příležitost prováhal. Na něj navázali Miškovský, který z 15 metrů trefil tyč, a Vladyka, který z vápna zakončil nad břevno. Úvodní gól tak padl až po dobrovické chybě po rohovém kopu. Kortus v dobrovické brance potom lapil ještě dvě dalekonosné rány a i díky jeho velmi dobrému výkonu se Dobrovice udržela na dostřel. Po změně stran přibylo osobních soubojů a hrálo se převážně na středu pole. V 69. minutě Miškovský zvítězí v osobním souboji a ranou od břevna do země a od ní do sítě srovnává skóre. Chvíli před koncem se do podobné situace dostane Bulíř, přesprintuje obránce a ranou podél brankáře dává zápasu konečný výsledek 1:2 pro Dobrovici.

Další utkání béčko sehraje v sobotu 21. ledna od 14:30 na dobrovickém tréninkovém hřišti s účastníkem 1. B třídy Slavojem Stará Boleslav.

FK Dobrovice B
SK Vojkovice