AFK Eletis Lužec n. Vlt. - FK Dobrovice B

02.05.2013 Kategorie: Tým B

V posledním, 26. kole zajížděla rezerva na hřiště Horních Počápel, kde se muselo odehrát utkání s Lužcem, jelikož jejich hřiště je po povodních nezpůsobilé. Po středeční dohrávce s Dolním Bousovem, ve kterém jsme si výhrou zajistili postup do 1. A třídy, nastoupila rezerva s členy širšího kádru. Volno dostali Mrvík, Černý, Kalíšek, Kortus a Hnízdo. Na perfektně připraveném trávníku jsme začali hodně z ostra a hned po úvodní rozehrávce se míč několika přihrávkami dostal do vápna k osamocenému Davidu Boškovi, který střelou mezi nohama domácího gólmana ze šesti metrů dostává rezervu do vedení.

Další změna skóre přišla ve 22. minutě, kdy na pravé straně Antoš vybojoval míč a zpětnou přihrávkou našel opět Boška, který se zbavil obránce a střelou k levé tyči zvyšuje již na 0:2. Poté se osmělili i domácí a nebýt dvou skvělých zákroků našeho brankáře Jonáše, mohlo být srovnáno. Ve 35. minutě završil Boško hattrick, opět po akci Antoše z pravé strany. A za další tři minuty zvyšuje stejný kanonýr už na 0:4. Ještě do konce poločasu zaznamenali domácí po nedorozumění našich obránců ještě jednu tutovku, Jonáš však dalším skvělým zákrokem domácímu útočníkovi zabránil ve vstřelení branky.

Druhý poločas se dohrává jen z povinnosti, ale přesto se nám podaří zvýšit své vedení. Nejprve v 67. minutě Antonín Beran po individuální akci zvyšuje na 0:5 a vzápětí Pavlíček střelou z 18 metrů levačkou do šibenice upravuje na konečných 0:6. Poté již mohly naplno propuknout postupové oslavy. Všem hráčům patří za celou sezónu velké poděkování.

Ale ještě než hráčům začne krátká fotbalová pauza, hrajeme 19. června od 18 hodin poslední utkání sezóny. V 1. kole Krušovického poháru hostíme pátý celek letošního krajského přeboru, Benátky nad Jizerou.