Dobrovice B - Zeleneč

02.03.2015 Kategorie: Tým B

Den po neúspěchu divizního áčka se na stejném hřišti představila rezerva. Mezi oběma zápasy nebylo složité najít rozdíly. Především hlediště zelo prázdnotou, diváků přišla oproti sobotě desetina. Padl také bleskurychlý gól, tentokrát ovšem na správné straně. Z rohu pokutového území se do opačného kouta brány krásně trefil Antoš.

Předposlední Zeleneč na podzim zvítězila jen jednou, obětí bylo právě dobrovické béčko. Na to si hosté zřejmě vzpomněli v 6. minutě. Po hrubce Grabiece šli dva na jednoho, Reichert vybídl Turka, ale Kortus předvedl skvělý zákrok. Jenže nebyl nic platný, po následném rohu se totiž právě Turek prosadil hlavičkou – 1:1. Zanedlouho už mohli hosté vést, kdyby Kortus proti Reichertově střele k tyči nepředvedl další mrštný skok. Hostům ale zakrátko došel dech a domácí utkání ovládli. Ve 32. minutě zatáhl míč Radek Miškovský, tísněný Synek zády k bráně přiťukl Kořínkovi a jeho trefa byla gólová.

Krátce po přestávce dostalo béčko stejně jako v sobotu první mužstvo výhodu penalty, když dva obránci vzali do kleští Kubelku. Penaltu tentokrát s jistotou proměnil Vladyka. Po hodině hry Synkův dlouhý pas umístil skluzem do sítě Miškovský – 4:1. Další vyložené příležitosti neproměnili Bulíř a Synek.

zdroj: Karel Jedlička, Boleslavský deník

FK Dobrovice B – SK Zeleneč 4:1

Branky: 2. Antoš, 32. Kořínek, 53. Vladyka (pen.), 61. Miškovský – 7. Turek.

Dobrovice B: Kortus – Toman, Grabiec (46. Mráček), Vladyka, Antoš – Kubelka (75. Herink), Černý, Bulíř, Kořínek (81. Hruška) – R. Miškovský.

Rozhodčí: Velebil. ŽK: 2:2. Diváci: 56. Střely na bránu: 7:4. Rohy: 9:6.