FK Dobrovice B - Čechie Čejetice (14. kolo)

13.03.2012 Kategorie: Tým B

Dobrovice B - Čejetice 7:1 (3:0) Branky: Matějovský 3, Miškovský R., Antoš, Beran, Kořínek - Průcha

Sestava: Skalák - Bým (46' Brynych), Kamenický, Černý, Fanta - Antoš (69' Kameník), Benda (58' Bartoň), Beran, Kořínek - Matějovský, Miškovský Radek

V prvním jarním kole okresního přeboru jsme přivítali mužstvo Čejetic, které bojuje o udržení v soutěži. V nedělním slunečném odpoledni před hojnou diváckou podporou jsme nastoupili bez nemocného Kortuse, ale se třemi nováčky v sestavě; brankářem Skalákem z Benátek, Fantou z Řepova a Beranem ze Strašnova.
Od první minuty bylo utkání rozhárané se spoustou nepřesností na obou stranách, jakoby na hráčích ležel ještě zimní spánek. Postupem času se domácí začali prosazovat svojí kombinační hrou a ve 38.min Antoš z pravé strany poslal domácí do vedení. Během čtyř minut se měnilo skóre ještě dvakrát, kdy nejprve Beran po krásné kombinaci zakončoval do prázdné branky a vzápětí Matějovský po rozehrání tečovanou střelou z 25 m zvyšoval už na 3:0.
Druhý poločas byl již jednoznačná záležitost domácích, kteří přidali ještě další 4 branky, a Pepa Matějovský završil hattrick.