FK Dobrovice B - FK Dlouhá Lhota

20.10.2013 Kategorie: Tým B

Očekávané derby nováčka 1.A třídy s loňským účastníkem krajského přeboru mělo nečekaně jasný scénář. Domácí rozhodli třemi góly během 12 minut a po přestávce v přesilovce vítězství bez potíží uhájili. Úvodní oťukávání utnul v 19. minutě Boško uličkou do běhu Gábovi, který prostřelil brankáře. Hned za dvě minuty fauloval Aleš Kořínek svého jmenovce Filipa a nařízenou penaltu proměnil Boško. Ten skóroval v sobotu v divizi a trefil se tedy i o den později. Za zmínku stojí dvě Vladykovy hlavičky: po rohu mířil těsně vedle brány, na opačné straně hřiště likvidoval z brankové čáry Klímovi za překonaného brankáře největší šanci Dlouhé Lhoty. Ve 31. minutě zachytil Gába nepovedený výkop, hned z první předal míč Boškovi, jenž ho ještě posunul doleva Radku Miškovskému a ten mířil přímo do šibenice – 3:0. Krátce po změně stran vyzval hostující Koubek rozhodčího Chovance „Přeruš to, ty hovado!" Přání se mu ihned splnilo, sudí hru přerušil, aby mu ukázal bez varování červenou kartu. V přesilovce spoléhali domácí na výpady po křídlech, ale především hráli na krásu. Po Bobkově zpětné přihrávce ometl Maňas prach z břevna, aby minutu nato centr F. Kořínka uklidil Bobek zblízka do sítě. Boško si mohl připsat třetí asistenci, ale Antoš těsně přestřelil. Oslabení hosté nasadili do pole i náhradního brankáře, zato dohráli i bez trenéra Miloše Nováka, který po napomínání rozhodčím raději dobrovolně odešel na tribunu.

Zdroj: Boleslavský deník, Karel Jedlička

FK Dobrovice B 4:0 FK Dlouhá Lhota
Bartoš - Maňas, Vladyka, Mrvík, Bým (26. Jílek) - Bobek (78. Pilz), Tuma, Gába, Kořínek (74. Bartoň) - Miškovský R. (65. Antoš), Boško (83. Hruška) Diváků: