FK Dobrovice B - FK Kavalier Sázava

14.10.2013 Kategorie: Tým B

Pátá Dobrovice přivítala devátou Sázavu. Hrálo se na tréninkové ploše a ta zpočátku lépe vyhovovala hostím. Dařilo se jim držet hru na středu pole a podnikat občasné nebezpečné útoky. A po jednom takovém v 15. minutě otevřel Švec skóre. Snaze o vyrovnání dokázali Sázavští odolávat až do 40. minuty, kdy za záda jejich gólmana zaplula dalekonosná Cigánkova rána.

Z kraje druhé půle ještě hosté mohli myslet na bodový zisk, dokonce si vytvořili jednu pološanci, jejich plány ale definitivně zhatila branka kapitána Vladyky, který zůstal v pokutovém území po rohovém kopu úplně nepokrytý. Netrvalo dlouho a inkasovali do třetice, po brejku Radka Miškovského. Zápas se v klidu dohrával a v poslední minutě si stoper Vladyka naběhl do vápna a svým druhým gólem uzavřel skóre na 4:1. Picava se posunula na čtvrtou příčku a čeká ji venkovní utkání proti vedoucímu Suchdolu.