FK Dobrovice B - Sokol Záryby

14.04.2013 Kategorie: Tým B

V 19. kole jsme se utkali s dalším celkem z Mělnicka, se Zárybami. A také Záryby mají sestupové starosti, momentálně jsou poslední. Do utkání jsme vstoupili opět ne velkém stylu a už v páté minutě po pěkné akci Bulíře, který po sprinterském souboji z levé strany nádherně našel svoji přihrávkou Davida Miškovského, který vrátil pod sebe Antošovi a ten do odkryté branky posílá domácí dovedení na 1:0. Hrálo se na jednu branku a už od začátku utkání bylo jasné, že skóre se vyšplhá hodně vysoko. V 18. minutě po rohu Antoše se hlavou prosadil David Miškovský. Ve 25. minutě to bylo již 3:0, když po krásné kombinaci Antoše a Davida Miškovského zakončuje nádhernou střelou z 25 metrů do pravé šibenice Kalíšek. Do poločasu se mění skore ještě jednou, po faulu na Bulíře se zahrává přímý kop z levé strany a Antoš ve vápně najde zcela volného Berana, který hlavou do protipohybu brankáře upravuje poločasové skóre na 4:0. Hosté za prvních 45 minut neměli jedinou važnější šanci.

Do druhého poločasu za lehce zraněného Kališka nastoupil Radek Miškovský a hned první jeho dotek s míčem byl gólový. Po Čáslavově centru, opět z levé strany, ve vápně jen lehce změnil směr míče a ten zapadl k zadní tyči. V 68. minutě to bylo již šest nula po nádherné kombinační akci Tomáška z pravé strany, kterou zakončuje Beran z úrovně penalty placírkou na přední tyč. Hosté snížili po ojedinělé akci, kdy odraženým balonem získali roh. Následný kop podskočil Vrba a zcela volný Míka na přední tyči překonal na dvakrát Kortuse. Jenomže domácí v brankových hodech pokračovali a po nádherných kombinačních akcích zvyšoval nejprve Hnízdo na 7:1, poté Radek Miškovský na 8:1, Filip Beran na 9:1, a na konečných 10:1 po krásné kombinaci a obejití brankáře Antoš. Dobrovice se po 19. kole drží na druhém místě tabulky o bod za Rejšicemi.

Libor Novák, Stanislav Chmela

FK Dobrovice B 10:1 Sokol Záryby
Kortus - Čáslava, Bouda, Černý, Kalíšek (46' Miškovský R.) - Tomášek, Beran Antonín, Hnízdo, Antoš - Miškovský D. (68' Beran F.), Bulíř (57' Vrba) Diváků:
90
Hádek - Záhora, Merta, Šašek, Sedláček – Tesař, Dušička (45' Halík), Mikšovský, Kotek - Míka, Schutz
Branky: 5' Antoš, 18' Miškovský D., 25' Kalíšek, 34' Beran A., 51' Miškovský R., 68' Beran A., 71' Hnízdo, 73' Miškovský R., 81' Beran F., 84' Antoš
Branka: 69' Míka