Horky n. J. - Dobrovice B

04.10.2014 Kategorie: Tým B

V jedenáctém kole zajížděla rezerva na půdu ambiciozního nováčka soutěže do nedalekých Horek nad Jizerou. S rezervou k tomuto utkání odcestovali tři hráči A-týmu, kteří ráno v Pardubicích nehráli.

Začátek utkání byl v naší režii, v první desetiminutovce jsme domácím doslova nepůjčili míč. Přesto to ale byli domácí, kteří si připsali první tutovku utkání, když se domácí Cepka probil z levé strany a přihrál zcela neobsazenému Zelinkovi, který z 13 metrů trefuje břevno dobrovické branky. Poté se už ozvali i hosté. Na středu hřiště si vzal míč Gába a ránu z 25 metrů namířil přesně do levého horního rohu, domácí brankář Malík ale fantastickým zákrokem vyráží na roh. Záhy ale skóre otevřel David Miškovský po průniku otevřenou obranou. Další spousty šancí zůstaly nevyužity a do kabin se tak šlo za stavu 0:1 pro dobrovickou rezervu.

Ve druhém poločase Horečtí přidali na důrazu, opět ale bez vyložených šancí. Dobrovické brejky buď pochytal skvělý Malík v domácí bráně a nebo selhávala koncovka. Až v 63. minutě zvyšuje David Boško, když se po jednom z brejků dostane k odraženému míči a bombou propálí vše před sebou. Domácí se ale rychle vracejí do hry. Vymyšlenou penaltu proměňuje nestárnoucí Aleš Kohout. Poté se na hřišti dost jiskří a zejména nevybíravé fauly domácího Zelinky volaly po červené kartě. Namísto toho se ale v 71. minutě po skrumáži před naším velkým vápnem dostane k míči Kohout a srovnává skóre na 2:2. Rezerva si přesto mohla odvézt tři body, když v 90. minutě po pěkné kombinaci trefuje Rudolf tyč a následnou dorážku Boška vyškrábne Malík nad břevno.

Škoda promarněných šancí, protože rezerva byla po většinu utkání lepším týmem.

FC Horky n. Jiz. - FK Dobrovice B 2:2

Branky: 67. (pen.) a 77. Kohout - 14. Miškovský, 63. Boško

Dobrovice: Kortus - Mráček, Černý, Vladyka, Golovko - Jílek (71. Bulíř), Kubelka (57. Boško), Tuma, Rudolf - Miškovský, Gába (62. Kučera)

Horky: Malík A. – Cimrman, Hucek, Mrvík, Král – Lukáš (63. Vízek), Žižka – Kohout V. (53. Kohout A.), Hrdina, Cepka - Zelinka