Jesenice - Dobrovice B

14.09.2014 Kategorie: Tým B

V dalším kole odjížděla rezerva na okraj Prahy - východ na Slávii Jesenice. Domácí, kterým se v nové sezoně nedaří podle představ, se drží na chvostu tabulky zatím bez vítězství. Rezerva povzbuzena domácí výhrou v derby s Luštěnicemi chtěla vydolovat nějaký ten bodík i v Jesenici.

Utkání se hrálo na velmi rozmočeném terénu, s podmínkami se lépe vyrovnala rezerva a po právu si odváží tři body za výhru. De facto se rozhodlo v první čtvrthodině utkání a hlavní zásluhu na obou brankách měl Ondra Bulíř. Nejprve po rozehrání od středového kruhu se skvělým uvolněním na pravé straně zbavil dvou obránců, vřítil se do vápna proti brankáři a místo aby zakončil, tak skvěle našel na hranici ofsajdu ještě lépe postaveného Jílka, který dává ve 45. vteřině utkání na 1: 0.

Domácí byli jak opaření a z dalšího rozehrání od středového kruhu se opět zmocnil míče Bulíř, našel skvěle mezi stopery Boška, který si dal míč do vápna a jen o centimetry minul levou tyč domácí branky. Fantastickou čtvrthodinu dokončil opět Bulíř. Gábou si vyměnil míč s Kučerou, který poslal Bulíře do brejku, ten si obhodil obránce, domácí stoper zatáhnul v pokutovém území za záchrannou brzdu a hlavní rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Míč si vzal stoper Vladyka, ranou k levé tyči nedal domácímu brankáři šanci a zvýšil ve 13. minutě již na 2:0 pro rezervu.

Poté se domácí trochu osmělili, ale hrozili pouze za standardních situací po rozích, kde si hostující obrana vše pohlídala. Bohužel ve 43. minutě po ztrátě míče ve středu hřiště domácí založili rychlý brejk, zakončený kontaktním golem na 1:2.

Ve druhém poločase byla situace úplně stejná. Domácí chtěli s výsledkem něco udělat, ale nedařila se jim kombinace, a tak všechny brankové situace končily mimo hostující branku. Naopak to byla rezerva, která přetavila skvěle sehranou kombinaci na jeden dotek v trefu pohotového Kořínka. Utkání tak skončilo vítězstvím dobrovické rezervy v poměru 3:1.