FK Dobrovice B - TJ Libice nad Cidlinou 2:0

Branky: 28. Janošík, 81. Bým

Sestava: Bartoš - Bým, Toman, Vladyka, Janošík, Bartoň, Kotyza, Gába, Jílek, Hruška, D.Miškovský (88. Kroupa)

Boleslavský deník (Karel Jedlička):

Dobrovické rezervě se konečně podařilo udržet čisté konto. Papírově silnou Libici nepustila do žádné šance a sama ze dvou střel na bránu dvakrát skórovala. Už z toho vyplývá, že fotbal to nebyl příliš ke koukání. Domácí posadila do sedla hrubka libického Jandzika, který ve 29. minutě rozehrál přímo na kopačky Janošíka. Ten to měl ještě k bráně kus cesty, přesto své sólo bravurně dovedl až do sítě. Hosté byli zoufalí, zahrozit mohli snad jen z přímáků. Několik jich z dobrých pozic pokazili a z trestného kopu si připsali svou jedinou přímou střelu. Až v 80. minutě mířil Billý skoro z hranice pokutového území do Bartošovy náruče. Ještě za stavu 1:0 zakončoval po Miškovského přihrávce těsně vedle bližší tyče i rozběhnutý Janošík. Slabé utkání bez šancí rozuzlila 82. minuta. Kotyzův roh prodloužil hlavou Vladyka a metr před brankovou čarou usměrnil míč do brány kolenem Bým (do zápisu ovšem rozhodčí chybně uvedl jako střelce Vladyku).