Branky: 16. vlastní Prejsek - 12. a 81. O.Puk, 21. M.Puk, 48. Hlavatý

Sestava: Vítek - Bým, Toman, Vladyka, Janošík - Bartoň (67. D. Miškovský), Jílek, Březina, Boček - Gába (32. Č.K.), Sodoma

Diváci: 130

fotbalunas.cz, Tomáš Reiner:

Poříčany vstoupily do zápasu lépe a již ve dvanácté minutě se ujaly vedení, když se prosadil Ondřej Puk. Radost hostujícího celku však netrvala dlouho a po čtvrthodině hry se vlastním přičiněním o brzké vedení připravil. Jiří Prejsek si vstřelil vlastní gól a Dobrovice rychle vyrovnala na 1:1.

Hosty však vlastní gól nepoložil a po necelých šesti minutách od nešťastného momentu šli opět do vedení poté, co se tentokrát prosadil Martin Puk. Jeho tým už o vedení ve zbytku zápasu nepřišel a navíc hrál téměř hodinu hry v početní převaze.

Neuvěřitelnou klukovinu, respektive dvě, předvedl v rozmezí pouhých tří minut domácí Jiří Gába, který v devětadvacáté minutě viděl žlutou kartu a ve dvaatřicáté minutě už po druhé žluté a následně červené kartě odcházel do sprchy, když v přerušené hře stržil do soupeře.

Poříčany krátce po přestávce využily početní převahu a v osmačtyřicáté minutě zvýšil na 3:1 Jan Hlavatý. Dobrovice poté přežily několik brankových příležitostí soupeře a vypadalo to, že ve zbytku zápasu už žádný gól neinkasují. Devět minut před koncem však přece jen padl ještě jeden gól, o který se z přímého kopu postaral Ondřej Puk.