Zeleneč - Dobrovice B

02.08.2014 Kategorie: Tým B

Rezerva odjela ke druhému soutěžnímu utkání na okraj Prahy, konkrétně do Zelenče. Utkání se jí popravdě bohužel moc nevyvedlo.

Domácí vlétli do utkání jak uragán a již ve dvacáté minutě vedli 2:0. Nejprve v desáté minutě vyrobil Mráček pokutový kop a poté otálela hostující obrana tak dlouho s odkopem, až je domácí podruhé potrestali a zvýšili na 2:0.

Hosté se rozkoukávali pomaleji a až před koncem první půle snížil Boško na rozdíl jediného gólu. Ve druhém poločase již měla rezerva více šancí, ale osamocené průniky Boška, Bulíře a Gáby zůstaly nevyužity a tak si domácí po právu ponechávají plný tříbodový zisk bodů.

V dalším kole hostí Dobrovice v derby utkání Mnichovohradišťský SK. Tímto zveme všechny diváky v neděli 24.8. od 17:00 hod na Dobrovický stadion.