Béčko nestačilo v Mělníku na Pšovku

06.06.2017 Kategorie: Tým B

FK Pšovka Mělník - FK Dobrovice 5:2 (2:1)

Do zápasu hosté vstoupili aktivně. Vytvářeli si šance, ty ale opět neproměňovali a tak je domácí po nedůrazu na vápně potrestali a ujali se vedení. I přes inkasovanou branku ale hráli dobrovičtí dál útočně a podnikali rychlé akce po stranách a po jedné z nich se jim podařilo vyrovnat. To je povzbudilo a dále útočili. Domácí také hráli útočně a hosté dělali chyby v obraně a jednu z nich domácí využili a dostali se opět do vedení.

Do druhého poločasu dobrovičtí nastoupili s odhodláním výsledek otočit. Začali aktivně, měli šance, ty ale znovu nevyužily a tak je znovu domácí potrestali a svůj náskok zvýšili. Do konce zápasu se obraz hry již nezměnil, hosté zahazovali tutové gólové šance a domácí trestali. "První poločas byl z naší strany dobrý, ale druhý se nám vůbec nepovedl," hodnotil utkán dobrovický trenér Josef Hůlka.

FK Pšovka Mělník - FK Dobrovice 5:2 (2:1)

Branky: 22. Lelek Lukáš, 41. Dvorný Radim, 53. Dvorný Radim, 63. Chytil Jiří, 85. Dvorný Radim - 34. Hrdlička Martin, 65. Golovko Cyril

FK Dobrovice: Abelovský – Kovach, Krejcar, Vladyka, Bartoň (82. Loew) – Golovko, Gába, Hrdlička (46. Konečný), Jílek - Jakubec, Miškovský

Tabulka I. A třídy a zbylé výsledky zde.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne