B tým podlehl venku Staré Boleslavi

23.04.2018 Kategorie: Tým B

FK Slavoj Stará Boleslav - FK Dobrovice 4:2 (2:1)

Domáci byli od začátku aktivnější a již v 8. minutě šli po standardní situaci do vedení, když se trefil Vodák. Ve 25. minutě se bohužel zranil Jílek a musel ho nahradit Loew. Ve 25. minutě byli domácí důraznější ve vápně dobrovických a Šmejkal zvýšil na 2:0. Poté převzali aktivitu hosté a z jedné z jejich útočných akcí snížil ve 34. minutě Loew na 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili hosté útočněji a lépe kombinovali, což vedlo v 57. minutě k vyrovnání na 2:2, o které se zasloužil opět Loew. Dobrovičtí ale ve snaze o dokonání obratu udělali chybu a z brejku inkasovali v 65. minutě třetí branku, když se trefil Grafnetr. Hosté se hnali za vyrovnáním a ještě více otevřeli hru, což se jim stalo osudným. V 77. minutě dal konečnou podobu výsledku utkání opět domácí Šmejkal.

Branky: 8. Vodák Jan, 25. Šmejkal Václav, 65. Grafnetr David, 77. Šmejkal Václav - 34. Loew Tomáš, 57. Loew Tomáš

FK Dobrovice: Abelovský - Bartoň, Kovach, Macko, Janata, Jakubec, Tuma, Jílek (25. Loev), Herink (75. Farkaš), Konečný, Gába.

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.