B tým vybojoval v Neratovicích dva body

09.05.2018 Kategorie: Tým B

FK Neratovice-Byškovice B - FK Dobrovice B 1:2 n. p. (1:0)

Hráči dobrovické rezervy nastoupili ve 20. kole 1.B třídy na hřišti rezervy Neratovic-Byškovic a ačkoliv po poločase prohrávali 1:0, nakonec se jim podařilo vybojovat dva body po výhře v penaltovém rozstřelu, když sedm minut před koncem vyrovnával Lukáš Macko.

V utkání začala aktivněji hosté a do 15. minuty měli dvě slibné akce, které bohužel neproměnili. Poté začali být aktivnější domácí a v 33. minutě, kdy Herink ztratil balon na půlce následoval kolmý pas a po centru šli domácí do vedení. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté a v 83. minutě zatáhl balon po křídle Málek a přihrál na Macka, který z hranice vápna vyrovnal. Při pokutovém rozstřelu v brance čaroval Dědek, který dva pokutové kopy chytil. Navíc i rozhodující pokutový kop sám proměnil.

Branky: 33. Palička Pavel - 83. Macko Lukáš

FK Neratovice-Byškovice B: Pospíšil - Zeman, Babovák, Stanislav, Majerech - Chládek, Žežulka, Kalabiška (19. Palička), Stanislav D. (57. Brabec) - Ďurinda, Lemarie (73. Fuka).

FK Dobrovice: Dědek - Mráček, Kovach, Vladyka, Bartoň - Jakubec, Tuma (78. Janata), Macko, Herink (46. Málek) - Vajgl (57. Konečný), Loew (68. Vejvoda).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.